Супервайзинг буріння та ремонту нафтових та газових свердловин

Висококваліфіковані фахівці ТОВ «Навігатор Комплект» пропонують послуги супервайзинга бурових робіт, у рамках якого буде оперативно надана вся актуальна інформація про хід будівництва свердловин, видані добові рапорти про роботу обладнання, а також рекомендації та пропозиції, спрямовані на підвищення якості бурових робіт, скорочення термінів та зниження вартості будівництва свердловин.

Для всіх пробурених свердловин Замовник отримує детальний звіт про технології проводки свердловини з розшифровкою балансу календарного часу при бурінні під кожну обсадну колону та по свердловині в цілому; по витраті реагентів, матеріалів тощо.

Служба супервайзинга здійснює контроль виконання всіх інженерних сервісів:

контроль профілю похило спрямованої свердловини;

проектування та розрахунок обсадних колон;

розрахунок об'ємів цементування свердловин.

Головне завдання супервайзера — підвищення якості та скорочення термінів будівництва свердловини

Quotations

Twitter

navigator__k В США началась крупнейшая за 35 лет забастовка нефтяников. И Баррель нефти Brent подорожал до 56 долларов. http://t.co/sgKWI0aFpZ
navigator__k "Ой все": JKX Oil & Gas прекращает инвестиции в Украине из-за повышения налогов. http://t.co/cHJoPdwUeT . http://t.co/eY0nRZvKsC

ТОВ Навігатор комплект

Компанія здійснює буріння свердловин на нафту і газ, комплексний ремонт бурових станцій, відновлення свердловин методом бокової зарізки, менеджментом проектів буріння.

03680 м Київ, проспект Палладіна, 44

 

Тел: (044) 500-85-64

   

JoomShaper
// google analytics