Про Компанію

Про Компанію

ТОВ «НАВІГАТОР КОМПЛЕКТ» СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ НА ВИКОНАННІ СКЛАДНИХ НАФТОГАЗОВИХ ПРОЕКТІВ «ПІД КЛЮЧ» ЯК ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПІДРЯДНИК ПРОЕКТУ

Компанія бере участь в особливо складних і високотехнологічних проектах з буріння нових похило спрямованих і горизонтальних свердловин, а також з відновлення ліквідованих, законсервованих, низькодебітних, аварійних і недіючих свердловин з діаметром експлуатаційних колон в діапазоні 139,7–168,3 мм.

 

ДОСВІД РОБОТИ

Компанія «Навігатор Комплект» як генеральний підрядник пробурила і виконала капітальні ремонти (у тому числі відновлення з ліквідованого фонду) більше 15 свердловин.

 

РІЗНІ ФОРМИ ПАРТНЕРСТВА

У сучасних економічних умовах компанія гнучко реагує на будь-які зміни і тенденції на нафтогазовому ринку і готова працювати як у рамках прямих сервісних і підрядних договорів «під ключ», так і за договорами на добовій ставці, виконуючи техніко-геологічне завдання Замовника або беручи участь в попередньому геологічному опрацюванні об'єкта і виборі точки буріння своїми фахівцями.

Крім вищевказаних варіантів, можлива участь у договорах спільного виробництва (розподілу продукції) з нафтогазовидобувними, буровими та іншими підприємствами нафтогазового комплексу, що мають ліцензії на право розробки родовищ нафти і газу.

 

Quotations

Twitter

navigator__k В США началась крупнейшая за 35 лет забастовка нефтяников. И Баррель нефти Brent подорожал до 56 долларов. http://t.co/sgKWI0aFpZ
navigator__k "Ой все": JKX Oil & Gas прекращает инвестиции в Украине из-за повышения налогов. http://t.co/cHJoPdwUeT . http://t.co/eY0nRZvKsC

ТОВ Навігатор комплект

Компанія здійснює буріння свердловин на нафту і газ, комплексний ремонт бурових станцій, відновлення свердловин методом бокової зарізки, менеджментом проектів буріння.

03680 м Київ, проспект Палладіна, 44

 

Тел: (044) 500-85-64

   

JoomShaper
// google analytics