Яблунівка-96

Одними з перших проектів, виконаних ТОВ «Навігатор Комплект», було відновлення аварійної свердловини № 96 Яблунівського нафтогазоконденсатного родовища методом зарізання бокового стовбура з обсадної колони Ø168 мм.

Увесь комплекс робіт з будівництва похило спрямованого та горизонтального стовбура свердловини виконувався «під ключ» — починаючи з етапу проектування та закінчуючи освоєнням свердловин.

Термін проекту: 90 днів.

Дебіт до ЗБС: 0 т.

Дебіт після ЗБС: 12 т нафти на добу.

СТАДІЇ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

Вирізання «вікна» в обсадній колоні Ø168 мм на глибині 3095–3098 м.

Буріння похило спрямованого бокового стовбура в інтервалі 3098,6–3514 м з горизонтальним закінченням в інтервалі 3514–3720 м.

Закріплення свердловини «хвостовиком» Ø114 мм з фільтром в продуктивному горизонті (поставка елементів оснастки ОК та технологічний контроль процесів спуску хвостовика та його цементування).

ВИКОНАНІ РОБОТИ

Організація необхідних ГДС.

Техніко-технологічний супровід усіх операцій, що проводяться на свердловині.

Інженерний контроль параметрів бурового розчину.

Контроль якості очищення промивальної рідини.

Роботи з освоєння свердловини.

Quotations

Twitter

navigator__k В США началась крупнейшая за 35 лет забастовка нефтяников. И Баррель нефти Brent подорожал до 56 долларов. http://t.co/sgKWI0aFpZ
navigator__k "Ой все": JKX Oil & Gas прекращает инвестиции в Украине из-за повышения налогов. http://t.co/cHJoPdwUeT . http://t.co/eY0nRZvKsC

ТОВ Навігатор комплект

Компанія здійснює буріння свердловин на нафту і газ, комплексний ремонт бурових станцій, відновлення свердловин методом бокової зарізки, менеджментом проектів буріння.

03680 м Київ, проспект Палладіна, 44

 

Тел: (044) 500-85-64

   

JoomShaper
// google analytics